Enquête Veilig Sportklimaat

Lieve Van Slaggers,


Afgelopen jaar zijn we bezig geweest met het reformeren van de rol van de vertrouwenscontactpersonen binnen onze vereniging. Om die trend door te zetten, willen we graag inventariseren hoe onze leden naar ons verenigingsklimaat kijken om het zo fijn en veilig mogelijk voor iedereen te maken. 

Deze enquête zal dan ook gaan over de sfeer, het beleid en de vertrouwenscontactpersonen bij Van Slag. De resultaten hiervan zullen gepresenteerd worden op de komende voorjaars ALV (op 1 juni).

De enquête is in te vullen via deze link: https://forms.gle/AyKBaKiqqgjwA7UC8

De vragen van de  enquête zijn vrijblijvend en je identiteit is anoniem. Als er nog verdere vragen, op/aanmerkingen zijn of als je gewoon nog iets anders kwijt wil, kun je een mail sturen naar activiteiten.vanslag@gmail.com, een appje sturen naar Linda of een praatje komen maken!

Super bedankt voor het invullen!

xx het 38e

Deel dit bericht